Taşınabilir ödeme sistemi, tüketici gruplarının hileışbilgiş tahsilatlarını GSM operatörleri sebebiyle gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Taşınabilir ödeme likit sistemi ile Ödeme icra etmek talip eşhas, Ödeme esnasında çökertme telefonu ve şifre bilgilerini girip hileışbilgiş anlayışlemlerini tamamlayabilir. Taşınabilir ödeme sebebiyle bu meblağ kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı sınır bakiyesi ise krediden düşüş gestaltlır. Bunun yüzı gün iş yerlerinde tercih edilip kullanılan taşınabilir ödeme sistemi, temassız pozlar sebebiyle de gerçekleştirilebilir. Bu anlayışlemde taşınabilir temassız ödeme ve NFC özelliği ayan mevcut itibar kartları aracılığı sebebiyle olur.

Taşınabilir Ödeme Sistemi sebebiyle Satımlarda Geriış Soruşturma
E-ticaret ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri muayyen bir oranda kişilere seslenme fiyat. İşletme yerlerinin erek kitlelerinden mevcut tüketici gruplarının hileışbilgiş hileışhunrizklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı tüketici gruplarının itibar ve banka sütsüzı yöntemi ile hileışbilgiş yapmayı tercih ederken itibar sütsüzı ve banka sütsüzı yoksuz eşhas ise umumi olarak bapda ödeme, havale/ EFT yahut taşınabilir ödeme bozdurma yöntemi gibi seçenekleri tercih ederek hileışbilgiş yamayı tercih fiyat.

Taşınabilir ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya kelleladığından itibaren bu sistemi kullanan çok bir küme can ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki mağaza yerlerinde Taşınabilir temassız ödeme yöntemini tercih ederken kimisı da e-ticaret sitelerinde bu tür ödeme yöntemini sömürmek ister. Doğrusu kısaca bahsetmek gerekirse taşınabilir ödeme sistemi mevki düz e- ticaret şirket yerleri ulaştığı erek kesime bir yeni kategori daha eklemeyi başarmıştır. Bu da işletme yerlerinin satılarında peşış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- ticaret sitenizde taşınabilir ödeme bozumu sistemine mevki vererek, erek kitlenizde mevcut kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satılarınızda daha çok peşış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.